Състезателите на клуба направиха много добро представяне във вчерашният ден от държавното първенство по кикбокс в стил лоу кик. След оспорвани битки, 10 от представителите на Боил, водени от Красимир Кирилов продължават напред, като в днешния ден ще се бият на финалите. Тази година държавното първенство се радва на огромна активност и записани десетки състезатели от клубовете в страната. Поради огромният интерес и многото заявили участие, състезателите направиха по няколко срещи на осмина и полуфиналите във вчерашният ден. Въпреки натоварения график спортистите на клуба записаха отлично представяне и достойни победи, което им осигурява преминаване на последният етап от състезанието, а именно битка за финалите. В стил лоу кик СК БОИЛ се класира за финали със следните състезатели: Васил Иванов, Геогри Коцев, Живко Живков, Йоана Йорданова, Йордан Темелков, Калоян Филипов, Николай Жеков, Росен Русев, Теодор Адамов, Христо Христов.
Спортен клуб “ БОИЛ “ получи на това Държавно Първенство по кикбокс и купата за 2 място в Отборното класиране на ринг за 2020 година.