Отлично представяне на спортен клуб БОИЛ на завършилото Държавно лично първенство по Кик бокс в стил лоу кик гр. Шумен този уикенд. Традиционно силно първенство в този стил в което участие взеха 48 клуба и 328 участника. Много силно присъствие на топ бойци от цялата страна. Състезателите на клуба се представиха достойно,като от 22ма участника спечелени 21 медала, след изиграването на осмина , четвърт , полу и финални срещи, като 12 медала са на възпитаници от Спортно Училище гр.Варна.
Шампиони в свойте категории станаха: Кристиан Адамов, Росен Шеев и Ростислав Пулев. Вице шампиони станаха : Милен Миленов, Йоана Йорданова,Виктор Йовев,Кристиян Христов, Атила Мехмед . Бронзови отличия спечелиха: Борис Христов, Борислав Узунов, Рая Митева, Васил Тодоров, Теодор Адамов, Станислав Радов, Йордан Темелков , Живко Живков, Максим Петров, Едоард Жеков, Калоян Филипов Александър Михайлов, Теодор Тодоров. Специални благодарности на хората който съдействаха за доброто представяне на клуба ,както и треньорите: Христо Христов, Здравко Василев, Енчо Янчев, Христо Калчев, Красимир Кирилов, Кристиян Йорданов. Следващото предизвикателство за клуба е спортен лагер във НСБ Спорт палас.